Programa skirta

 • Siekiantiems sukurti nepriekaištingą strategiją savo verslo, įmonės, ar kliento komunikacijai

 • Norintiems sukurti skaitmeninės rinkodaros strategiją savarankiškai

 • Pasiryžusiems patobulinti savo žinias apie digital kanalus

 • Svajojantiems dirbti skaitmeninės rinkodaros specialisto darbą

 • Kuriantiems savo verslą

Mokymų temos

Kurso lektoriai

Kamilė Račiūtė
GOOGLE ADS
Sertifikuota Google Ads, Google Analytics ir Facebook įrankių specialistė. Taip pat, viena iš nedaugelio atrinktų kandidatų dalyvavusių “Google Digital Champions” programoje ir apdovanota “Smart Bidding Expert” ženkleliu.

Kornelija Janutė
FACEBOOK ADS
Turi 4 metus patirties kaip performance manager (Facebook, Google Ads, Snapchat, Twitter,Linkedin, Pinterest) fokusuojasi į Facebook Ads. Šiuo metu dirba įmonėje Kilo.Health kaip dviejų produktų Team Lead.

Vaida Eirošiūtė
TURINIO KŪRIMAS

Socialinių medijų ekspertei ir Caption agentūros projektų vadovei Vaidai jau 6 metus soc. tinklai – tai ne tik laiko praleidimo būdas. Nuo universiteto, naujienų portalo iki politinės partijos bei agentūros – Vaidos klientų krepšelyje rasime ne vieną išskirtinį projektą, pareikalavusį ypatingo srities išmanymo.

Gabija Kavaliauskaitė
INSTAGRAM
Projektų vadovė Gabija socialines medijas pažįsta iš visų pusių. Agentūroje Caption, jos rankose, klientų paskyros tampa matomos, o pačios kuriamas „Dogs of Vilnius”, tapo vienu sėkmingiausių, šunų augintojų bendruomenę suburiančių, projektų.

Darius Gerulis
KOMUNIKACIJOS STRATEGIJA
Caption verslo vystymo vadovas. Kalbindamas potencialius klientus ir rengdamas jiems pasiūlymus, per mėnesį Darius nagus prikiša prie daugiau nei 10 skirtingų prekių ženklų. Dariaus misija - kad kiekvieno kliento socialinių tinklų komunikacija būtų NEPRIEKAIŠTINGA.

Karolis Rimkus
LINKEDIN
Karolis vadovauja Caption, socialinių tinklų rinkodaros agentūrai, padedančiai Lietuvos ir užsienio įmonėms ir prekių ženklams siekti rezultatų bei kurti įvaizdį socialiniuose tinkluose. Jo mokymuose ir pranešimuose per pastaruosius kelis metus jau dalyvavo >4000 žmonių, o LinkedIn seka virš 20 000.

6

200 +

1800+

Lektoriai

Organizuotų mokymų

Aktyvių Venudu naudotojų

Ką mano akademijos dalyviai?

Patiko lektorių noras suteikti kuo daugiau informacijos, atsakymus į klausimus. Ir tai, kad darbas su paskutine sesija nesibaigia - laukia namų darbai ir jų analizė. Tai yra, visai kitaip, nei kituose mokymuose, kurių tikslas - diplomas. Čia gavom praktinių situacijų nagrinėjimą.

Programa puiki. Gal kiek sunkoka buvo dar po darbo +3 val susikaupti ir klausyti paskaitos, bet nesu tikra kaip kitaip daryti tokius dalykus. Galbūt intensyvumo norėjosi kiek mažesnio, bet čia veikiausiai dėl to, kad labai įtemptas gruodžio laikotarpis. Jeigu būčiau žinojus, kad bus dar sausį tokia pati programa, tai būčiau tikrai užsirašius sausio mėnesiui.

Ačiū! Geriausia Kalėdinė dovana sau :)

Mokymus galima pirkti išsimokėtinai trimis dalimis

D.U.K

Kaina

 • Programos kaina – 670 Eur

 • Už mokymų programą gali atsiskaityti ir išsimokėtinai.

 • Mokėti galima ir su sąskaita faktūra

Intensyvumas

 • Programa trunka tiek, kiek užteks tave padaryti specialistu.

 • Iš viso mokysimės 42 ak. valandų

 • Susitiksime 2 kartus per savaitę

Data

 • Spalio 19 d.

Vieta

 • Programa vyksta nuotoliniu būdu – ZOOM platformoje

Neradai atsakymo į savo klausimą?